Мозаїка 35
Мозаїка 45
Мозаїка 45 безфасочна
Старе місто 50
Старе місто 45
Мозаїка 60
Бруківка 60
Бруківка 60 креатив
Бруківка 80
Мозаїка 80
Подвійна Т
Маргарита
Модерн
Розенталь Плац
Римська
Спектр
Тактильна плитка
Бордюри тротуарні та дорожні
Декоративні елементи
Стоки, лотки
Доставка та вивантаження
Бетон в Кирилловке
Техника для захвата и укладки Probst
Наша страница на facebook

Продукция / Тактильна плитка

ТАКТИЛЬНА ПЛИТКА

Тактильна плитка виробляється методом вібролиття та є кольоровою, а саме жовтого кольору, з додаванням неорганічних барвників Bayferrox® виробництва ФРН.

Плитка виготовляється згідно з ДСТУ Б В.2.6-2:2009, ДСТУ Б В.2.7-145:2008, ДСТУ ISO 23599, ГОСТ 12.1.018-93 (є іскробезпечною).

Лицьова поверхня тактильної тротуарної плитки виготовляється двох видів:

- рифи типу зрізаних конусів, ця плитка формує попереджувальну тактильну смугу для попередження про бар'єр, перешкоду, небезпеку особам з порушенням зору та іншим користувачам.

- рифи повздовжні, ця плитка формує направляючу тактильну смугу для забезпечення вільного орієнтування для пошуку необхідного та безпечного напрямку руху осіб з порушенням зору та інших користувачів.

Тактильна плитка обох видів виробляється товщиною 50 мм. Розміри плитки: 400 х 400 мм. Кількість плиток у піддоні - 10,56 кв.м., вага плиток у піддоні - 1,1 т.

Вартість 1 м2 тактильної плитки жовтого кольору - 649,99 грн. з урахуванням ПДВ. Інші кольори у відповідності до розрахунку на день оплати.Мы на facebook

Все новости нашего предприятия, наши объекты  и фото тротуарной плитки читайте и смотрите в социальной сети facebook. Перейдите по ссылке https://www.facebook.com/fem.zaporizhzhya/, или нажмите значек f слева внизу главной страницы сайта, для прямого перехода на нашу страницу. Для просмотра наших объектов перейдите по ссылке https://www.facebook.com/fem.zaporizhzhya/photos/?tab=albums.


подробнее >>